| Tucică a întrebat:

Bună ziua TPU. Aş avea nevoie de o părere. Să dau la schimb "Motorola RIZR Z3" pe "Samsung C3050"?

Răspuns Câştigător
| Cryssu17 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, ambele telefoane sunt cam la acelasi nivel, doar ca Motoroloa RIZR Z 3 face pozele mai bine pentru ca are camera de 2 MP iar Samsung C3050 are camera digitala. Si parca e si mai frumoss Motorola, dar acum faci cum vrei tu, daca te-ai plictisit de telefonul ala si tii mortis sa faci schimbu, fa-l. Parerea mea ar fi ca Nu! Ar trebui sa mai astepti alte oportunitati, sa nu te arunci din prima! Sper ca te-am ajutat, FUNDITA?

4 răspunsuri:
| TeoooStefan a răspuns:

Stiu samsungul si as zice ca nu se merita.Acum depinde de tine!

Răspuns utilizator avertizat
| Dodo410812345 a răspuns:

Buna Ndy15! Eu zic ca da...dar cum crezi tu, de acea zic sa il dai la schimb fiindca Samung C3050 mi se pare mai modest decat Motorola RIZER Z3

| ph3112 a răspuns:

Da fiind ca Samsung este o marca mai buna decat Motorola deci din start este mai bun si telefonul