| DouaPuncteD a întrebat:

Buna ziua TPU. Sper sa ma puteti ajuta. Am vorbit cu cineva pe facebook. Daca mi-as schimba numele apoi as bloca acea persoana, lui i-ar mai aparea numele nou la conversatii, nu?

4 răspunsuri:
| DavidOsam a răspuns:

Daca ii dai block, dispare conversatia.

| paralel1000 a răspuns:

In momentul care il blochezi, lui nu o sa-i mai apari in lista si nu o sa va mai intalniti niciodata pe facebook

| ღÐelly a răspuns:

Daca ii dai block nu te mai poate vedea nici pe tine si nici conversatiile, in schimb apare:Utilizator

| Lala20 a răspuns:

Sterge-l de la prieteni, da-i block si apoi schimba-ti numele. Asa nu cred ca te mai poate gasi happy Funda?