| Akhenaton81 a întrebat:

Buna ziua, va rog sa ma ajutati.Lunar sunt taxat cu 4.99 $ de la Oviedo Interactives LTD si nu pot anula acest abonament. daca se mai afla cineva in situatia mea si a rezolvat cumva aceasta rog mesaj.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dar cum ai facut acest abonament?

| Simpatic a răspuns:

Este vorba de niste scammeri online!

dupa cum se discuta si aici

https://www.reddit.com/......ek_oviedo/

si totusi tu nu ai luat legatura cu banca la care ai contul? sa iti dea disable la acest card bancar si sa iti faca altul...

era atat de simplu sa iti schimbi cardul prin intermediul bancii!

nu stiu cum ai "contractat" acest scam ca nu ne-ai zis!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai tu stii pe unde ai abonamente
din ce scrie pe net sunt o firma care detin mai multe aplicatii