| Mirunandreea102 a întrebat:

Buna, am activat ieri din greșeală un serviciu Fonigames cu plata. Am trimis mesaj la nr 1255 cu textul STOP PLAY iar apoi am primit un mesaj ca cererea pentru a anula abonamentul PLAY a fost acceptata.In dimineața asta am văzut ca m au taxat din nou cu 3 euro.Cum sa anulez abonamentul?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Taxarea aia nu e cumva până la data/ora la care ai făcut anularea?

| Glorz a răspuns:

Buna! De curiozitate, am patit acelasi lucru. Si nu stiu, ma macina gandul de ceva vreme, este un abonament acest site? Adica Imi ia de pe abonament bani lunar? Initial am crezut ca este vorba doar de tarif pentru ca am trimis mesaj.