| ines a întrebat:

Buna ziua vreau si eu o explicatie daca se poate din partea carora stie. Cum se procedeaza sa cumperi bilet de avion dupa internet. Avind in vedere eu locuiesc in Portugalia si biletul il cumpar pentru cineva din Rominia ruta Bucuresti Lisabona. Va multumesc mult.

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Sunt portaluri romanesti de exemplu, www.bileteavion.ro sau www.vola.ro de unde se pot alege companiile de zbor, se pot compara preturile si se pot face rezervari ( pe prima pagina a fiecarui site, in partea de sus, se afla numere de telefon pentru informatii ). Nu am apelat la serviciile lor, dar cred ca plata se face online cu cardul. Numai bine!

| Anuska30oana a răspuns:

Http://www.esky.ro/......bona-12219
Uite aici o oferta foarte buna. Am vazut ca se poate face plata si prin transfer bancar si prin card! Bafta