| MaliceThemen a întrebat:

Hey happy Astazi mi-a trimis o colega pe telefonul meu prin Bluetooth o melodie, mi-s-a salvat in mesaje... ( am telefonul nokia 5800 Xm) am dat " mutare in dosat " mi-s-a dus in dosarele mele tot de la mesaje... nu stiu cum sa trimit melodia in dosarele mele cu muzica crying FUNDA

1 răspuns:
| frvtel a răspuns:

O deschizi, dai pauza pe melodie si de la optiuni o memorezi in galerie. Apoi o stergi de la mesaje ca sa eliberezi memoria.Succes!