| Mony a întrebat:

C-am cat ar costa un aparat dentar invizibil?

Răspuns Câştigător
| ZâmβέŤ a răspuns:

Costa 2000 de euro pe arcada la Clinica Magic Dent din Bucuresti. Intr-adevar pare scump, dar totusi decat o masina la banii aia as alege aparatul. E estetic, mai eficient decat cele clasice si are risc redus de aparitie a cariilor. Eu sunt hotarat sa-mi montez unul big grin. Si mie mi s-a parut scump cand am auzit prima data, dar totusi sanatatea e priceless.

7 răspunsuri:
| bistriteanul a răspuns:

Deci, eu sunt din Bistrita si am 11 ani, cand mi-am pus aparatul dentar fix a costat intre 15-16 milioane fara consultatie, si daca vrei iti poate pune dentistul bracketuri invizibile de culoarea dintilor! Funditzzza!

| Mony explică:

Daca ajuta...sunt din jud cj (huedin)

| Anonima_9977 a răspuns:

Eu am brecketzei si i-am facut la institut, iar e mine m`a costat 700 euro asa ca cel invizibil te`ar duce cam la 1. 000 euro as zice la un institut de specialitate dar am un coleg care si l-a facut la un cabinet normal sa zic asa si el a dat 300 lei noistraight face

| NicRazvan a răspuns:

Depinde de doctor cam mie cu brecheti a costat 6 mil sus si 6 jos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invizibil?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aparat? dentar? invizibil? ai inebunit? nu cred ca exista! Sincer! scuze

| CAmA3l a răspuns:

Dupa mine nu se merita, eu port aparat dentar de 6 ani si nu m-a deranjat cu nimic; in fine un astfel de aparat costa in jur de 2100 lei si dupa mine incomodeazabig grin