| Okami23 a întrebat:

Studentii se pot caza la un hotel de 2 stele? cam cat ar costa? Exista astfel de hoteluri in Cluj si care sunt?

9 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

Daca te referi la stat la hotel ca si cum ai sta la camin atunci se poate, preturile fiind undeva la 50 lei/noapte cel mai probabil

| Weedier a răspuns:

M-am pierdut printre intrebarilaughing

| Okami23 explică (pentru Weedier):

Mersi pentru raspunsul mediocru, dovedeste cat creier ai

| Weedier a răspuns (pentru Okami23):

Merci,iti intorc complimentultonguesi oricum, n-aveam de unde sa stiu ca nu sunt din clujlaughing

| Okami23 explică (pentru Weedier):

Atunci de ce mi-ai raspuns?

| Weedier a răspuns (pentru Okami23):

Nu stiu, asa am simtitlaughing

| Xtadelo a răspuns (pentru Weedier):

laughing

| Weedier a răspuns (pentru Xtadelo):

Intrebarea lui avea o atractie deosebita si nu m-am putut abtine sa nu raspundlaughing

| Alvy a răspuns:

Gasesti hoteluri si pensiuni din Cluj pe http://www.CazareClujNapoca.ro, iar daca vrei dor hoteluri intra pe http://www.HoteluriCluj.com