| KingJulien a întrebat:

Cam cat castiga un actor pe unfilm in care a jucat :S

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Depinde ce actor si ce film. Se castiga si milioane de dolari pe un film.

3 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Sti ca acum se va lansa "Piratii din Caraibe 4", unde Johnny Depp(rolul principal) va primi 50 de milioane de dolari. Bine acum, el este si un actor maret si filmul va fi la fel de maret. Dar oricum, si unul cu rol mic intr-un film nu prea auzit castiga de la 1 la 10 milioane de dolari, sa zic asa. big grin

| robert123 a răspuns:

Depinde de producator si film

| KingJulien explică:

Sa zicem un fel de angelina jolie sau hilary duff(sau cum se scrie)