| andreicalinn a întrebat:

Cam cat dureaza o calatorie cu RATB-ul de la aeroportul Otopeni la Gara de Nord (undeva pe la orele 10:30-11:00 dimineata)? si pot cumpara bilet din autobuz sau din aeroport? (cand am mai trecut prin aeroport nu am observat sa fie vreo casa de bilete, dar nici nu am vazut pe la chioscurile de ziare daca vand sau nu bilete.). Multumesc anticipat happy

1 răspuns:
| geohandmade a răspuns:

Este tren ce circula pe ruta aceasta. uita-te pe mersul trenurilor