| colagiuliano a întrebat:

Cand acesez un video ori care de pe youtube imi merge in reluare, dar sunetul merge normal. Pentru ca video-ul sa nu mai imi mearga in reluare as dori sa aflu ce trebuie sa fac ( dau funa ).Va multumesc!

1 răspuns:
| Rebecca123 a răspuns:

Pai daca iti merge low inseamna ca ai probleme cu PC...memorie putina ori virusi..nu iti mai instala si tu toate jocurile care necesita multa memorie, fa curatenie prin programe si o sa vezi ca o sa iti mearga mai bine