| geooor a întrebat:

Am scos de pe youtube un video (How Old Are Your Ears? ) Si trebuie o calitate mare, asta am facut. Am scos la 1080p. Pe laptop ruleaza excelent, dar pe tableta imaginea o da un pic in reluare iar sunetul merge cu mult inainte. Ce pot sa fac? P.s Tableta este Nexus 7.

Răspuns Câştigător
| 0x11111051 a răspuns:

Pe Tablete, doar Samsung Galaxy Tab 2 poate sa ruleze video in calitate FullHD

Pentru celelalte - 720p

2 răspunsuri:
| LivingLouder a răspuns:

Sa micsorezi claritatea. nu este nevoie de claritate atat de mare.

| cata00 a răspuns:

cred ca este de la tableta nu poate rula videoclipuri asa mari incearca o rezolutie mai mica