| Sheisshe a întrebat:

Cand apar rezultatele repartizarilor la liceu?(Brasov)

Răspuns Câştigător
| StefaNnNNN99N a răspuns:

ADMITERE LICEU 2012. În 15 iulie, vor fi afişate, în unităţile de învăţământ gimnazial, listele cu absolvenţii repartizaţi proveniţi din şcolile respective şi a listei cu locurile neocupate în unităţile de învăţământul liceal de stat din judeţ/municipiul Bucureşti.

La 16 iulie, este programată afişarea de către fiecare unitate de învăţământul liceal a listei candidaţilor repartizaţi în acea unitate.

În intervalul 16-26 iulie, absolvenţii vor depune dosarelor de înscriere în unităţile de învăţământ la care au fost repartizaţi

3 răspunsuri:
| Duutsie a răspuns:

Pai din cate am inteles, rezultatele repartizarii o sa fie pe 14 iulie. Deci sambata ar cam trebui sa stim deja prin ce clasa suntem laughing. Bafta! kiss

| Sheisshe explică (pentru Duutsie):

La care vrei sa te duci?

| StefaNnNNN99N a răspuns:

Sambata pe 14 ar trebui sa fie afisate. Si eu sunt tot din brasov (Si eu intru tot in a 9-a)happy