| anonim_4396 a întrebat:

Cand apare batman arkham city trebuia sa apara pe 18 noiembrie, si suntem in 20 decembrie.

Răspuns Câştigător
| MyFavoriteAvatar a răspuns:

Cred ca a vrut sa zica 20 noiembrie, dar nu stiu nimic despre film

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Iupiiiiiiiiiii suntem in 20 dec, deci taiem porcu...\:d/macam soricilove strucklove struck, dar din pacate realitatea e alta...

| StiuCeSpun a răspuns:

Suntem in 20 noiembrielaughing

| MrSpooky a răspuns:

Ba esto nebun?laughing
e 20 dec la tine ma?

| n0matterman a răspuns:

Vad ca utilizatorii casual au avut grija sa fi informat ca suntem in 20 noiembrie si asta prin 7 raspunsuri identice, cred ca au impresia ca nu ii crezi pe cativa dintre ei...
Jokes aside, daca ai stii si altceva in afara de dat refresh pe fileli$t si p1ra7eb@y pentru versiunea piratata a jocului (ca n-ai cumpara in viata ta un joc) ai observa ca, de exemplu, pe steam apare ca va fi lansat pe 25 (desi cred ca a fost lansat in america de nord si pe xbox).Dar bineinteles, nenorocitul ala de google, greu mai e sa intrii pe siteul hotilor alora...

| TheBlackCrystal a răspuns:

Mai viziteaza calendarul ca inca suntem in noiembrie si nu stiu cand apare dar a trebuit sa iti zic asta. (*.*)

| anomiserarac1996 a răspuns:

20 decembrie?laughingrolling on the floormai uitete si prin calendar! rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Interneta a răspuns:

Suntem in 20 Noiembrie... laughing