| Al3xAnDrU66 a întrebat:

Cand dau sa intru pe mess imi apare ca nu-i buna parola inainte mergea si nu am uitat parola.cand dau sa imi schimb parola o schimb si toate alea ce trebuie facut si degeaba tot nu merge inainte am intrat pe alt id si dupa cand sa intru pe id meu nu mergea imi aparea ca mi-am uitat parola.stie cineva ce trebuie sa fac? funda.

Răspuns Câştigător
| MonicaOtaku69 a răspuns:

Buna! Este posibil ca cineva sa iti fi accesat id`ul si sa il fi blocat pentru 12 sau 24 de ore! Daca ai schimbat parola inceraca cel putin si asteapta cateva ore. Asa mi s-a intamplat si mie. Am aspeptat un timp. Dar ciudat pe telefon mergea sa imi accesez id`ul. Tu doar asteapta. Daca nu inseamna ca ti-a fost blocat.happy Mi s-a intamplat si mie. Sper ca te-am ajutat... Funda? big grin

2 răspunsuri:
| cristianox10 a răspuns:

Reinstaleaza-ti mess-u

| xGaby a răspuns:

Vezi ca e blocat contul ca si eu am avut pe un id de mess la fel ca la tine si am aflat ca e blocat