| melekk a întrebat:

Vreau sa intru pe mess dar nu pot imi apare sa dau troubleshoot am dat se incarca dar tot asa imi apare nu imi merge si as vrea sa stiu ce sa fac ca sa merga...pana sa intre o fata mergea dar dupa ce a intrat fata aia nu mai merege... Sfaturi va rog.Id si parola sunt bune ca intru si pe facebook si merge!

Dau fundita la ce-l mai bun raspuns!

1 răspuns:
| emma1989 a răspuns:

Ti-au blocat contul pentru ca ai intrat de pe alta adresa IP...
daca vrei sa il deblocheze, trebuie sa scrii raspunsul la intrebarea care iti apare(raspunsul care l-ai pus atunci cand ti-ai facut adresa)
funda?big grin