| Cristinica80 a întrebat:

Cand intru pe facebook imi apare pagina alba, nu pot sa fac absolut nimic. Am reinstalat Adobe flash player dar in zadar...ce as putea sa fac in situatia asta? ajutor va rog!

9 răspunsuri:
| GreenSky a răspuns:

Schimba browser-ul!

| suffarstar a răspuns:

Ce browser folosesti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai cumva un program AdBlock sau Better Pop Ad Blocker 100% asta e problema, asta am patit si eu si din greseala le-am sters.

| IonutGaby a răspuns:

Schimba browserul, goleste memoria cache şi ştergeţi cookie-urile

| Cristinica80 explică (pentru IonutGaby):

Am golit memoria, am sters cookie-urile dar tot nimic.

| Parangalevacy a răspuns:

Doar pe fb face asa?

| georgyanna22 a răspuns:

Incearca sa intri cu altceva.de exemplu daca ai intrat cu mozzila incearca sa intri cu opera

| Cristinica80 explică (pentru georgyanna22):

Oriunde as intra imi apare la fel

| IonutGaby a răspuns (pentru Cristinica80):

O solutie simplaeste aceea de a reinstala windows, te sfatuiesc sa incerci windows 7 sau 8