| anonim_4396 a întrebat:

"Cand nu iti apare poza la avatar la messenger 9.00" aceeasi problema o am si eu... am sters toate pozele, am dezinstalat messenger-ul si nimic... ce as putea face? multumesc

Răspuns Câştigător
| zuzukaeu a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat dar atunci aveam ceva probleme cu un virus care imi dadea tot felul de erori, am instalat windowsul si dupa aceia nu am mai avut probleme, eu zic sa-ti dezinstalezi messu si sa-l instalezi iarasi.

8 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema.Am ajuns la concluzia ca trebuie sa-mi instalez un alt program anti-virus. Cel anterior nu era eficient. Dupa, a merswinking

| andreutz a răspuns:

Ca sa fii mai sigura, ti-as recomanda sa mai folosesti o perioada messenger 8...varianta 9 inca mai are bug-uri, adica probleme...asta se stie si oficial...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai probleme cu netu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici nu stiu ce sa mai fac la toate id pe care le AM se schimba poza dar la unu nu se schimba deloc straight face ce pot face angry

| silvia1989 a răspuns:

Salut, cand nu iti apare poza la avatar sau nu iti schimba statusul nu e din cauza messengerului ci din cauza netului... nu trebuie sa faci nimic... o sa-si revina el dupa un timp... pa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici eu nu stiu ce sa fac am incercat de o suta de ori sa fac ceva dar nu am reusit!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca are legatura cu netul in sine sau ca trebuie sa reinstalezi windowsul. e de la yahoo. nu aveti decat de asteptat. dupa un timp isi revine. si eu sunt in faza de asteptare. e nasol, dar nu se merita sa reinstalezi ws doar pentru asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am aceeasi problema la alte id-uri imi apare poza da la unu nu imi aparestraight face ce sa fac am asteptat destul!