| oana_3673 a întrebat:

Am o problema la yahoo messenger imi apare poza la avatar in alta culoare si nu pot sa oo schimb am dezinstalat messul am instalat alt mess degeaba am intrat dupa alt calculator la fel nu am ce sa ii fac dau funda spune-timi si mie ce are si nu am nici virus in calc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema asta cu avatarele o avem toti si nu poti sa faci nimic, e de la Yahoo si din cate am auzit se va rezolva asa ca nu mai instala/dezinstala nimic pana cand cei de la Yahoo nu vor rezolva problema asta cu avatarele.

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Instaleaza ultimul messenger!
INSTALARE YAHOO MESSENGER 11
Dezinstaleaza si instaleaza pe curat mesenger 10, 9 sau care il ai tu! Ca sa dezinstalezi Yahoo Messenger mai intai debifeaza ''Sign In Automatically'' si apoi te duci in START, click on CONTROL PANNEL, click on ADD/REMOVE PROGRAMS si apoi cauti Yahoo Messenger->clik dreapta si uninstal! Dupa ce dezinstalezi programul stergi si YIM shortcut de pe desktop apoi dai un restart la pc si pornesti instalarea pe curat! Succes! (sa nu uiti sa debifezi ''Sign In Automatically'')
Messenger 11 il descarci de aici: http://messenger.yahoo.com/beta/win
Bafta!

| Indispus a răspuns:

Imaginea e de vina

| AlexandraPiti a răspuns:

Pai ar trebui sa iti schimbi inaginea si vezi ce se intampla.

| oana_3673 explică:

L-am dezinstalat si am instalat si la fel apare, nu merge sa ii fac nimic imi ramane poza respectiva si are o culoare ciudata

| oana_3673 explică:

Da al meu si-a revenit nu am facut nimic nu am umblat, am schimbat poza am pus o poza de la avatar mail ca ma dispera si pe mine aia si a 2 zi pe la pranz cand am intrat pe mess am incercat sa o schimb sa vad daca au facut aia de la yahoo ceva si culmea mi-a mers nici nu ma asteptam sa imi mearga, mai am si eu o pr in lista care are si acum aceeasi problema, trebuie sa fi calm si sa speri ca intr-un sfarsit o sa isi revina

| bbmic a răspuns:

Si eu am aceiasi problema de luni si nici acum nu si-a revenit, incepe sa ma enervezecrying
al tau si-a revenit? daca da, cum ai reusit?

| bbmic a răspuns:

Pfff,sper sa isi revina odata ca deja ma disperasad, mersi mult