| DenisIonut01 a întrebat:

Nu imi functioneaza avatarul la messenger este negru orice poza pun ce pot face?

p. S. l-am dezinstalat, am dat cautare dupa yahoo si am sters tot ce mi-o dat apoi am reinstalat messenger si nu merge! decat avatar personalizat yahoo!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu ai dezinstalat bine messengerul! Uite cum faci:
INSTALARE YAHOO MESSENGER 11
Dezinstaleaza si instaleaza pe curat mesenger 10, 9 sau care il ai tu! Ca sa dezinstalezi Yahoo Messenger mai intai debifeaza ''Sign In Automatically'' si apoi te duci in START, click on CONTROL PANNEL, click on ADD/REMOVE PROGRAMS si apoi cauti Yahoo Messenger->clik dreapta si uninstal! Dupa ce dezinstalezi programul stergi si YIM shortcut de pe desktop apoi dai un restart la pc si pornesti instalarea pe curat! Succes! (sa nu uiti sa debifezi ''Sign In Automatically'')
Messenger 11 il descarci de aici: http://messenger.yahoo.com/beta/win
Bafta!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LiceeancaBella a răspuns:

Si mie mi se intampla la felsad nu stiu ce sa mai fac, ce are?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie la fel!

| Lullabies a răspuns:

Este de la ei. si mie mi se intampla la fel. stai linistit. o sa-si revina.

| codgaby a răspuns:

Nu te preocupa pentru ca asa am si eu si mai multa lume a mai patit nu stiu ce dracu are ca si eu sunt nervos pentru chestia asta.

| deya_3049 a răspuns:

Stiu ca nu imi merge nici mie si am intrebat multe persoane si nu merge de la nimeni poate ii de la mess