| anonim_4396 a întrebat:

Cand se da al 13-lea salariu din anul 2008?

Răspuns Câştigător
| wizard_cristi a răspuns:

Este posibil sa nu-l mai primesti. Din cate stiam bugetul pe anul trecut a acoperit anumite cheltuieli prin folosirea banilor pentru acele salarii iar cel de anul acesta nu are prevazuta plata acestui salariu. Imi pare rau daca te dezamagesc.

6 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Dupa cum au demarat treburile guvernului de acum sigur va fi pe 29 Februarie

| cely a răspuns:

Unel judete au inceput sa dea. Dupacum se desurca fiecare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De obicei la sf anului. Banuiesc faptul ca lucrezi la stat pentru ca la particulari de obicei se dau prime de craciun (sau nici macar) si cam atat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As putea sa fiu rau si, tinanad cont de conditiile actuale, sa iti raspund: la pastele cailor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe 25 ale lunii

| unuzero a răspuns:

Imi place sa vad ca oamenii sunt foarte optimisti si inca se mai asteapta salariul cu numarul 13. perseverenta bate criza financiara! happy