| astrid_1098 a întrebat:

Cand va fi sfarsitul lumii?

Răspuns Câştigător
| VladyCristian a răspuns:

Numai Dumnezeu stie. Sfarsitul Lumii va fi la a doua venirea al lui Isus pe pamant. In Biblie scrie ca Isus va veni la miezul noptii. Atunci toate mormintele se vor deschide si toti oamenii vor sta in fata lui la judecata de apoi. happy E adevarat ca in clipa cand va fi sfarsitul lumii vor domina pe Pamant razboaiele, ura, viclenia sau rautatea. Nu trebuie sa te iei dupa filme pentru ca sunt o prostie. Ce e adevarat in filme este faptul ca regizorul incearca sa infatiseze o imagine apocaliptica laughing happy

38 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand a hotarat Domnulhee heecand a inceput viata, El a stiut deja si sfarsitul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu dar as vrea sa stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfarsitul lumii va veni in 2060 andrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| dragosh a răspuns:

La cum evolueaza temperaturile astea, e aproape dar in niciun caz in 2012

| sweet_girl_carmen a răspuns:

Sfarsitul lumii este pentru fiecare om, momentul cand fiecare persoana moare.

| Sebby_6032 a răspuns:

21 decembrie 2012 11:11

| anca_2642 a răspuns:

In 2012 laughing macar ma prinde cu buletin rolling on the floor

| bibicool:d a răspuns:

Se zice ca in 2012. S-a facut si un film cu numele asta. Dar eu nu cred.Cum zic si altii "Dumnezeu stie!".