| AndreeeexD a întrebat:

Cand vreau sa descarc ceva de ex un jos imi scrie "intrerupta" de ce?

Răspuns Câştigător
| 愛LeEu愛 a răspuns:

Poate nu ai destui MB sau GB!
Funda

2 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Da, cred ca asta este cauza. Ca sa schimbi locatia descarcarilor (pentru mozilla) dai tools, options si bifeaza always ask me where to save files.(intreaba-ma unde sa salvez fisierele)
Si cand o sa descarci, selectezi o alta partitie diferita de C: Daca ai decat una, adica C: inseamna ca nu mai ai loc pe hard si trebuie sa mai dezinstalezi din programe, jocuri sau sa mai stergi muzica, filme, etc.
se poate sa mai fie si de la browser. Incearca sa intrii pe net cu alt browser si sa descarci, sau mai poate fi si de la site-ul respectiv.
Paste Fericit!

| DidiLovesYou a răspuns:

Probabil ca nu ai destula memorie in locul unde ti se duce ceea ce descarci.happy