| Scarabeul a întrebat:

Cand vreau sa intru pe mess nu pot sa intru stiu care este parola,si cea correcta e, de ce nu merge? mi s-a intamplat si pe id-ul vechi de acum 2 ani aceeasi treaba.

2 răspunsuri:
| georgyanna22 a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel.incearca sa intri de pe mail, sau dezinstaleaza messul si reinstaleaza-l,

| lllllllllllllllllllllllllllllllaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Are dreptate georgyanna22 si poate o sa ti se para apusrd ce vreau sa-ti spun dar verifica daca merg toate tastele de la tastatura! daca nu este cumva blocaatttaaa vreo tasta sau ceva! sper ca te-am ajutat si mai fa si ce-ti spune georgyanna22 ca poate si ea are dreptate! te ppwwpp paa!