| BoogieqTp a întrebat:

stie cineva cum sa intru pe un id de mess mai vechi? ca daca vreau sa intru de pe site imi cere intrebare de securitate si nu o mai stiu si daca vreau sa intru de pe program nu mergesad

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pai, daca nu stii intrebarea de securitate poti sa-ti iei adio.

| BoogieqTp explică (pentru Salontanul):

Mda. eu intreb de ce nu ma lasa sa intru si se gaseste cate un agarici sa imi zica ca nu merge chair daca el e paralel cu pc-urilehappy nu intelegi ca eu stiu datele si ei ma intreaba intrebarea de securitate?happy

| Salontanul a răspuns (pentru BoogieqTp):

Si daca esti idiot si nu stii sa explici si nici sa scrii, cum crezi ca te gasesti? Nesimtitule!