| NICKSOOO a întrebat:

De ce nu merge sa intru pe mess? Parola este buna, fiindca mail-ul mi-l pot verifica. Vi s-a mai intamplat asa ceva?

Răspuns Câştigător
| vlad41 a răspuns:

Da, sterge mess-ul si reinstaleaza-l.

19 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MariaO a răspuns:

Da, da un restart la pc. In plus inchide si deschide si moemul, sigu o sa meargahappy

| andreeei a răspuns:

Reinstaleaza aplicatia (yahoo) si o sa mearga. Probabil din cauza ca ai o versiune a messenger-ului veche. Pune si tu una mai noua, multi au patit asa, bafta

| NoChanceForUs a răspuns:

Loghează-te de pe meebo.com sau de pe mail, după care intră iar în messenger. Dacă nu merge să te loghezi nici de pe acestea două, atunci nu e parola corectă.

| Luci88 a răspuns (pentru NoChanceForUs):

Bravo NoChanceForUs, Daca intri Intai pe Meboo.com si dupa pe mess, va merge

| stanly7 a răspuns:

Probleme cu serverele yahoo.
http://downrightnow.com/yahoomail

| ANAHsneaman a răspuns:

Verifica netul ca si mie mi s-a intamplat asa in seara asta ori netul are ceva ori... eu m-am chinuit sa pot intra pe mess am inchis calculatorul si l-am deschis de vreo 2 ori.

| xXxXxXxXxXxXxXx a răspuns:

Da mi s-a intamplat si mie.cum am rezolvat probelma?! Am dat sus click pe messenger iar apoi pe connection preferences si apoi va fi selectat "connect directly to the internet, si tu selectezi connect via a proxy server dai Apple apoi ok si gata, scrii id'u si parola sign in si gata. DAR dupa ce ai intrat p mess si ai terminat, dupa ce ai dat sign out dai din nou pe conect directly to the internet, si nu o sa mai faca "figuri" daca face selectezi acolo pe proxy si cand iesi dai inapoi pe internet si gata smug... fundabatting eyelashes?

| ionasc a răspuns:

Si mia mi s-a intamplat aseara si nu am intrat decat abia azi dimineata cred ca e de la mess.mai multi sau plans de asta

| lebek01 a răspuns:

Depinde ce internet folosesti uneori.la mine asa e. cand is cu wi-fii nu se conecteaza,cand is cu cablu se conecteaza... deschizi mess ai undeva sus dai click pe/messenger/connection preferences,acol ai ceva care iti zice conect direct to internet si ceva de proxy server, daca e bifat pe (direct to internet )tu o sa bifezi pe cealalta, cu proxy ...incearca asa,daca nu merge, iti stie cineva parola, succes

| Drauzy a răspuns:

Fie iti merge netu prea greu, fie o problema de la program. Dai un unistall si reinstaleaza-l din nou si ar trebui sa scapi de problema.

| Ađřıαηηα a răspuns:

Si eu patesc la fel. Exact acum dar am rabdare sa`sir evina! sad

| SkyZ0 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie dai un restart la pc si se rezolva problema succes!

| Chelsea13 a răspuns:

Mie mi s-a mai intamplat.Asa mai face cateodata.Are toane.Dar maine sigur o sa poti sa intri.Sau poate chiar mai incolo.Lasa-l putin si mai incearca peste 20 min. daca nu maine.Succes! fundita? :*

| CEA a răspuns:

Exact acum cateva minute.Reinstaleaza yahoo messenger.Dar intai dezinstaleaza messengerul din pc. Bafta

| larysa69 a răspuns:

Da mi s-a intamplat mie trebuie sa-ti dezinstalezi messu si sa-l reinstalezi din nou. anunta-ma si pe mine daca ai reusit

| mooni03 a răspuns:

Ciudat e k nici eu nu pot intra pe mess.si da sunt foarte singura k parola este buna.

| VLDG a răspuns:

Mie da dar rar. daca nu-ti merge descarca multi mess-u dai pe google descarca multi mess si instalezal

| Gunay_Emine_1971 a răspuns:

Imi apare ceva care scrie,, the ordinal 459 couldnot be located in the dynamic linklibrsry urlmon.dll,, dau clic pe,, x,, dar nu dispare