| PralineFine11 a întrebat:

Care ati vrea sa fie urmatorul juriu la romanii au talent? Din urmatorul sezon.

Răspuns Câştigător
| croissant a răspuns:

Buna kiss urmatorii juriu la romanii au talent mi-ar placea sa fie formata din : Alina Sorescu, Laurentiu Duta, Anda Adam dar tie :->

14 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Din aceeasi love struck

| winchesters a răspuns:

Aceeasi :]]
Mai ales Andy day dreaming
Si sa nu lipseasca nici mascaricii aia 2:Smiley si Bartos.

| Marcela a răspuns:

Unul dintre ei Mihai Petre sigur! love struckhee hee

| MadnessCaffe a răspuns:

"Care am vrea"? Ce intrebare mai e si asta?

Tot ei vor ramane toate sezoanele, pana cand se razgandeste unul din ei sa plece

| ArcticMonkey a răspuns:

Mi'ar placea sa fie tot aia(Andra Mihai si Andi)si sigur tot ei o sa fie doar daca nu o sa poata sa mai vina o sa se schimbe...

| LovعlyFeelings a răspuns:

Paaai thinking Alex Velea, Pavel Stratan si... thinking

| valentinalina a răspuns:

Pai andra puya si alex velea

| danypoli95 a răspuns:

Tot cei 3 din primul sezon

| MissmysteriousS a răspuns:

Sincer...tot acelati juriu pentru ca sunt foarte corecti

| sonia7026 a răspuns:

As vrea sa fie acelasi big grin sau daca nu cabral, marutza si amalia enache big grin

| HeaDShoT_3065 a răspuns:

Tu, eu si ma/ta

| Wooddy a răspuns:

Tot andra, mihai si andi. FUNDA?batting eyelashes

| jUSt1Me1mYSeLf1anD1i a răspuns:

Basescu,geoana si antonesculaughing) glumesc pavel partos(care prezinta acum)nea' marin si thinking nu stiutu

| kikiii_1730 a răspuns:

Sincer eu cred ca ar trebui sa ramana cei 3. din orice punct de vedere se potrivesc. mihai e coregraf si critic, Andra e cantareata (si mereu pun o cantareata in juriu) pentru ca are acel simt de a recunoaste o voce buna, iar Andi e prezentator. deci el e expert in prezenta scenica. asta e parerea mea happy