| Simona1245 a întrebat:

Care dintre voi aveti vloguri pe youtube? Sunt curioasa sa vad si pe altcineva in afara de Zmenta si Tequilla!

7 răspunsuri:
| IssabellaLoLa a răspuns:

Pooi uite mai multi vlogeri(sper ca am scris bine laughing )
-doza de has
-FRIEN SHOW
-comaneci alexandre
-bone vloggs(din nou, sper ca am scris bine laughing )
-DaniPeNet
-SuntGenial
-VloggerSmilingTv
-alex contras
-TheLifeInRo
-funda?

| calmopenmind18 a răspuns:

Cauta DaniPeNet si DozaDeHas

| Simona1245 explică (pentru calmopenmind18):

Îi stiu, nu i-am pus in intrebare deoarece nu prea imi plac!

| calmopenmind18 a răspuns (pentru Simona1245):

Atunci cata sector 7tv şi big fish tv happy poate astea îţî plac sau de ce nu treci la vlog-urile englezeştihappy. Astea sunt la baza celor româneşti.

| AlexBmxRider a răspuns:

Am eu...AlexVlogging4You..Sper sa iti placa big grin!

| TrooololololololoJR a răspuns:

Cauta harciog pe yt

| WhyNotBaby a răspuns:

Mai este Friends Show....Nu-i chiar ca tequila sau Zmenta dar este foarte tare... http://www.youtube.com/watch?v=VD2BEsRmgIE
Mie cel putin mi-a placut!