| anonim_4396 a întrebat:

Care drivere trebuie sa mi le instalez dintre acestea http://www.acer.co.uk/ac/en/GB/content/drivers? Ca sa ajungeti la care mi le trebuie dati Notebook-Aspire-Aspire 5735Z.

Răspuns Câştigător
| userr a răspuns:

Cele necesare, audio, video, ide, pentru webcam, toate! Recomandarea mea incearva windows 7 arre deja drivere-le incluse, astfel vei folosi site-ul Acer doar pentru a updata driverele. M-am uitat la performantele laptop-ului tau si windows 7 va functiona perfect! Eu am Acer Aspire 5732z si folosesc win 7 ultimate!

8 răspunsuri:
| userr a răspuns:

Vladd ce windows ai?

| userr a răspuns:

Vlad acolo ai de urmat niste pasi simpli
1 Alegi tipul, la tine notebook
2 Modelul, in cazul tau Aspire 5735z
3 Versiunea windows-ului pe care o ruleaza pc-ul tau
Mult noroc!

| userr a răspuns:

Vladd in legatura cu FIFA 2011 laptop-ul tau foloseste chipset si nu placa video! asta este o problema de care ma lovesc si eu nu vom putea juca niciodata jocuri cu grafica mare care cer pixell shader pe chipset video cu memorie 64mb!

| vladd_9480 a răspuns:

La Operating System:Microsoft Windows XP Professional x32.

| vladd_9480 a răspuns:

Vreau sa-mi bag Windows XP Professional SP3 32 bit.

| vladd_9480 a răspuns:

Stiu da acolo la modelul Aspire 5735Z windowsul xp professional x32 sunt mai multe drivere. Dar care dintre ele? Toate?

| vladd_9480 a răspuns:

Ok.Mersi.

| vladd_9480 a răspuns:

Nu sti de ce cand intru in fifa 2011 joc un pic dupa aia face un zgomot ciudat si se stinge.Si mi s-a intamplat si la alt joc.