| anonim_4396 a întrebat:

Care e cea mai buna si rentabila modalitate de transport interurban din Romania?

4 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Pai eu cred ca metroul pentru ca este singurul care nu depinde de blocajul de la suprafata.

regis
| regis a răspuns:

Cea mai buna e masina personala cu sofer. Cea mai rentabila este bicicleta. Modalitatea optima depinde de multi factori si difera de la persoana la persoana. Eu unul prefer masina personala.

regis
| regis a răspuns:

Metroul este urban, nu interurban.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Masina personala - mai comod si mult mai ieftin decat trenul daca esti insotit.