| gelu1988 a întrebat:

Stie careva o modalitate de transport din Romania in odesaa(ucraina)? va rog sa ma ajutati.va multumesc

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poti merge cu microbuzul.Din Galati se fac curse.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Sa te interesezi daca se face de la Constanta cu vaporul

| rocket a răspuns:

Pe www.idealtour.ro cred ca o sa gasesti ceea ce cauti. Sigur gasesti un bilet de avion.

Răspuns utilizator avertizat
| Goje_Alexandru_1999 a răspuns:

Poti sa ajungi acolo cu autobuzul, vaporul sau cu avionul.

| gelu1988 explică (pentru Goje_Alexandru_1999):

Da-mi o pagina de unde pot sa iau un numar de telefon sau o data de contact. daca stii

| gelu1988 explică:

Transport persoane ma intereseaza

| gelu1988 explică:

Dario imi poti da un numar de telefon de la o firma de acolo din Galati? ca eu am intrat pe net, dar nici o firma din Galati nu face curse