| GabrielStefan a întrebat:

Care este este cel mai bun antivirus care gaseste virusii imediat si gratuit(fara coduri)? dau funda la cel mai bun

Răspuns Câştigător
| renee14 a răspuns:

Mie mi se pare norton bun

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt mai multe programe antivirus gratuite cam la fel de bune, cum este avast! 6 free, Avira free, AVG free etc. Adaugi un antimalware cum este Malwarebytes' Anti-Malware si un firewall bun, cum sunt ZoneAlarm ori Comodo Firewall. Toate sunt gratuite si impreuna ofera o protectie buna, aproape ca un program antivirus foarte bun. Toate le poti descarca de pe site-urile oficiale. Succes si numai bine!

| Adynanana a răspuns:

AIDA64 Extreme Edition

| Shiver a răspuns:

Avira Antivir Personal

| AnyaLyzzy a răspuns:

AVG, Avira sau Norton