| Mynameiz a întrebat:

Care este mai bun 360 security sau Master clean.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun este Clean Master (nu master clean).

| imaqtpie a răspuns:

Nu instala antivirus pe telefon, mai mult îți îngreunează telefonul + șansa foarte mică de a avea virus.

| Albinuța767 a răspuns:

Eu am avut 360 securitate și am avut 4 viruși nu o mai instalez niciodată chiar daca are o recenzie buna. Master clen nu am încercat acum am una foarte bună care mă ajută la fiecare deschidere a telefonului îți scanează aplicațiile care îți consuma baterie sau memorie. Daca vrei îți spun cum se numește.

| Didisor28 a răspuns:

Buna! Eu am acum instalata 360security.O folosesc de aproape 2 ani pe telefonul meu, si mi-a salvat telefonul de cateva ori.Am incercat si Master Clean, dar mai multe erori decat pe aplicatia asta nu am vazut! De fiecare data cand scanam imi arata ca am virusi... ceea ce nu era de loc aproape de adevar.
Deci te sfatuiesc sa alegi 360 sau CM Security(e cam la fel cu 360).