| ralubruneta a întrebat:

Care este siteul oficial al firmei Faberlic?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Din august 2010 au revenit pe piața românească, http://www.faberlic.com.ro/index.html
Pa, pa.

| Locre a răspuns:

Www.faberlic.ro,dar banuiesc ca vrei sa vezi catalogul. Daca asa e atunci intra pe site'u asta pe care ti l-am dat si iti apare link'u http://www.ee.faberlic.com/pages/en/news/Catalog_01.2009-ENG_EUR.pdf ca sa vezi catalogul.

| DerHimmelSollWarten a răspuns:

Cine e reprezentant Faberlic pe aici? Ii propun o idee de afaceri.Astept un mesaj privat(sau mai multe).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti comanda produse Faberlic din Romania. Intra pe www.faberlic.com.ro pentru detalii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.faberlic.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca compania mai exista, eu am primit un mail in care mi se spune ca comisionul ca reprezentant este de 0% la vanzari mai mici decat 150 roni si plata se face la livrarea coletului.cred ca este o mare pacaleala...dar pana nu te convingi..., daca vrei incerca. laura

| Faberlic a răspuns:

Da si au revenit pe piata cu produse chiar foarte bune! Un sfat daca imi permiteti cand va alegeti reprezentantul cautati sa va sfatuiti cu el pentru o alegere corecta a produselor si satisfactia dvs.

| ralubruneta explică (pentru Faberlic):

Si siteul care este?
nu merg cele de mai sus

| Faberlic a răspuns (pentru ralubruneta):

Da am vazut si eu ca nu sunt utilizabile acele site-uri. Nu pot sa iti dau link aici pentru ca nu am voie. Mesaj nu pot pentru ca sunt "junioara" Il rog pe admin sa accepte sa apara ID-ul meu de yahoo : produse. faberlic. O sa iti dau catalogul ca sa vezi ce este acum pe stoc si daca ai nelamuriri vorbim nu e nici o problema.