| RiperruzAditz a întrebat:

CARE IMI DA UN LINK SA IAU setarile internet pentru telefonul LG CE0168 pe Orange funda

4 răspunsuri:
| Edw08 a răspuns:

Nu iţi trebuie link.dai un telefon la relaţii cu clienţii şi iţi vor da ei mesaj de configurarewinking

| xmadutssu a răspuns:

Suna la 484 si iti trimit ei setarile..nu te costa decat 50 de centihappy nu le poti trimite de pe site deoarece telefonul nu e in baza de date de la Orange.happybafta!

| just4ecko a răspuns:

Poti suna la *100# si dai la setari si-ti iei setarile de internet happy