| vladispas a întrebat:

Care sunt setarile de internet orange la telefonul text edition by sfr 151?

Răspuns Câştigător
| TNSFDN a răspuns:

Vezi ce sistem de operare are si cauta setarile pentru un telefon cu acelasi sistem de operare sau cauta setarile manuale thinking alte solutii nu cred ca sunt ^^

5 răspunsuri:
| vladispas explică (pentru TNSFDN):

Am incercat dar modelul asta nu este in baza de date Orange.Ce sa fac? Ajutor

| vladispas explică (pentru TNSFDN):

Am incercat dar acest model este din Franta si nu este in baza de dat Orange.Ce sa fac?

| vladispas explică (pentru TNSFDN):

Cum aflu ce sistem de operare are? Ca nu stiu.Ma enerveaza rau telefonul asta

| vladispas explică (pentru vladispas):

Gata.Am rezolvat.Mersi mult

| TNSFDN a răspuns (pentru vladispas):

Vezi ce sistem de operare are si cauta setarile pentru un telefon cu acelasi sistem de operare sau cauta setarile manuale thinking alte solutii nu cred ca sunt ^^