| Rahela12Naomi a întrebat:

Care imi poate zice unde pot gasi un yang hack pentru metin2 blacknight.

2 răspunsuri:
| Ionut a răspuns:

Nu exista asa zisul "yang hack". De ce? fiindca toate hack-urile asa numite "yang hack" sunt niste virusi. Eu te sfatuiesc sa nu te atingi de acele fisierewinking o zi buna! funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ionut e prost rauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu