| davidmadalin a întrebat:

Care ma poate ajuta si pe mine.sa va zic am cumparat un microfon gembird mic 211 nu stiu ce are l-am bagat in unitate unde trebuie bagat eu m-am inregistrat si sa auzit.Cu gandul ca merge am sunat un prieten pe mess si eu am crezut ca ma aude dar el nu ma auzea.pe mess nu merge si asta ma enerveaza ca nu mg eu nu vreau sa ma inregistrez eu vreau doar sa vb pe mess cu prietenii.Care da raspunsul cel mai bun primeste funda.

1 răspuns:
| CybeRAthlete a răspuns:

Din setarile messului ar putea fi. cand apelezi, langa durata sau cum e acolo happy apare un gen de setari, sau ti le cere inainte sa apelezi... intra acolo si da vol la microfon la maxim.
bafta