| paduraru01 a întrebat:

SaLL TPU! am camera web cu tot cu microfon in ea dar pe mess si pe skype si cand vreau sa-mi inregistrez vocea nu merge.si nu am nimic pe mute.
cine ma ajuta primeste o funda mare si frumoasa

4 răspunsuri:
| pozeanimate a răspuns:

Instaleaza drivere de la web cam, de pe cd care ai cumparat cu web

| paduraru01 explică (pentru pozeanimate):

Camera imi merge dar microfonul nu

| pozeanimate a răspuns:

Esti sigur ca microfonul nu e defect?
in setari la skype sau mess,la microfon,alege microfonul, unu, daca nu merge cu asta, alege de acolo altul si trebuie sa mearga
incearca cu Sound Recorder din windows
sa inregistrezi vocea, daca microfonul e bun se va inregistra si vei sti ca din setari mess e problema
detalii cum il gasesti
http://windows.microsoft.com/......d-Recorder

| paduraru01 explică (pentru pozeanimate):

Am camera cu microfonul in ea.inainte imi mergea dar acum nu