| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai ciudate sporturi ale lumii?

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cred ca raspunsul dat de Criticul e cel mai bun, mai ales la romani.

| cLaudYu a răspuns:

Lumea e plină de miracole, mai ales când e vorba de sport. Iar atunci când oamenii refuză să se delecteze privind la sporturile consacrate, îşi fac timp să experimenteze senzaţii noi.

Curse de porci, porci la trambulină, snorkelling, volei in noroi, aruncatul capacului de la toaletă şi până la alergatul prin şanţul umplut ochi cu noroi, purtând în cârcă propria consoartă, nu e distanţă chiar aşa de mare.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aruncarea cu mana in buzunarul altuia!

| LEET a răspuns:

Eu practic Le Parkour...Si asta e un pic ciudat

| angel_7904 a răspuns:

Fotbalul big grin