| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai puternice si rafinate tigari de pe piata noastra? Vreau sa-i fac cadou unui prieten din strainatate care fumeaza numai tigari tari.

10 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Carpati fara filtru, Columna, Marasesti. Toate sunt pentru persoane dure care fumeaza tigari tari laughing
Iti garantez ca prietenul tau va fi surprins laughing
Shintongue

lolita
| lolita a răspuns:

Fa-i cadou niste trabucuri sau chiar unul (sunt destul de scumpe), Montecristo, sunt foarte bune. O sa aprecieze gestul.

| covexrobu a răspuns:

Mergi la benzinariile Luk oil si cere Black Stone este 25 de lei pachetul daca nu mai mult. Sunt exagerat de tari dar au gust foarte bun. La mine in oras numai acolo se gasesc vezi poate gasesti si in magazinele mari dar ma indoiesc. Eventual la vreo tutungerie incearca.

| DMV a răspuns:

Davidoff la noi, Rothmans dincolo

Răspuns utilizator avertizat
| Diav0la a răspuns:

Hahahaha... tigari rafinate la noi pe piata? Asta e o gluma buna laughing Am savurat in schimb Davidoff in Germania ...incomparabil din pacate cu ceea ce fac ai nostri (mai degraba se prefac ). Numai ca daca e in strainatate prietenul tau, nu-i darui tigari de la noi, precis gasesti tu o idee mai buna pentru un dar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Mergi la hipermarket sau la un magazin de lux unde au la vânzare țigări din foi. Sunt cele mai tari.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dunhill negru lung

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tigari (nu vorbim de trabucuri) eu zic: Lucky Strike & Marlboro rosu (cele mai puternice) si rafinate zic Dunhill si Davidoff

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Maldoro este tare pentru un fumator mai slab dunhilul sunt rafinate deci ceva si rafinat si tare sunt dunhilul rosu