| MadagasHardwell a întrebat:

Care sunt cele mai slabe si cele mai tari tigari pe care le(-ati) stiti/fumat?

13 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Gitanes, popular, liqueros.
dintre cele mai slabe...

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Tutun Black ( Danemarca ) iti taie rasuflarea. Eu le fac injectate cu tutun de cutie / punga. Nu fumez ligth.

| MadagasHardwell explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Cum adica injectate?

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru MadagasHardwell):

Cumpar tutun si tuburi si imi fac singur tigarile, este mult mai ieftin si tutunul nu contine chimicale cat cele de pachet. Altii prefera rulate. Pt ambele metode se folosesc niste dispozitive mici si ieftine, cele rulate daca prinzi experienta le faci intre degete cu foita de tigara. E la moda.

| MadagasHardwell explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Aha. si unde gasesc sa cumpar tutun, foite si dispozitiv pentru a-mi face sigur tigarile. si cat m ar costa toate astea?

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru MadagasHardwell):

Poti economisi in jur de 50% facut de pretentii la tutunul preferat si posibil sa mai si reduci din fumat. Un exemplu - https://www.tuburiaparate.ro/tutun-senator-blue-135g Invata un pic - http://forum.softpedia.com/......+fumatorii

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

...50% functie de pretentii * Sunt nou si acum vad cum e cu corectarea automata.

| Deaad a răspuns:

Cele mai slabe:
Dunhill alb

Cele mai tari:
Tutun cubanez, dunhill negru si marlboro rosu.

| DeathOfDreams a răspuns:

Cele mai tari și mai nașpa țigări pe care le-am încercat o fost Marble. Bleah.

Și cele mai slabe, Virginia S, I guess

| MadagasHardwell explică (pentru DeathOfDreams):

Daca marble ti s-a parut naspa atunci sa incerci More... zici ca fumezi 60%pamant 30%tutun si restul de 10% alte chestii necunoscute

| Coquina5 a răspuns:

Cele mai slabe: pall mall/viceroy, vogue, glamour menthol

cele mai tari: dunhill albastru/negru, parca si marlboro mi s-au parut tari.

| TbXingeras a răspuns:

Electronica

| FadedMan a răspuns:

Slabe : Kent nu stiu sigur care dar avea 1 nicotina.

Tari: tutun din spatele casei. Am crezut ca imi vomit plamanii la un moment dat.