| Rallu a întrebat:

Care telefon este mai bun dintre: samsung s5230 star, lg kp500, lggt510 sau lg gt 505? ce telefoane cu touch screen bune si ieftine stiti?

Răspuns Câştigător
| Roxss a răspuns:

Sincera sa fiu si eu ma gandeam intr-un timp la un touch ieftin, dar dupa m-am gandit...este si ieftin(pretul reflecta si cat de "dotat" este) si mai este si touch ceea ce-l face mai vulnerabil...
Mai bine ...cauti un touch mai bun(sigur si mai scump) sau un telefon "normal" ca sa zic asa.Probabil vei gasi si la pret de touch-uri mai simplute, dar cu siguranta va fi mai bun si mai rezistent.
Sincer nu stiu care e mai bun. Dar daca esti o persoana mai grijulie si atenta cu lucrurile tale, i-ati ceva cat mai bun. O zi buna!

5 răspunsuri:
| FulgerMQ a răspuns:

Samsung s5230 star. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung s5230 star am si merge ft bine sunt ft multumita

| shtephie a răspuns:

Yo am LG gt 505 si sunt f multumita :X

| MrNobody a răspuns:

Am eu un LG KC910i Renoir la 400 ron. daca te intereseaza

| stella_7421 a răspuns:

Samsung s5230