| yooshi a întrebat:

Casa de bilete este deschisa non stop?

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Casa de bilete de unde?
Pariuri sportive, CFR, teatru?

| yooshi explică (pentru whatevernvm):

Oop am uitat sa specific, cfrlaughing))

| Salontanul a răspuns (pentru yooshi):

Depinde de gara. La mine in gara se deschide numai cand trec trenuri si cum noaptea nu trec trenuri, este inchisa. In garile mari se deschid anumite case pe rand. De exemplu: Timisoara. O casa vinde bilete doar pentru anumite trenuri. Cand a terminat, casierul, pleaca acasa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da sau nu, depinde

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Casa de bilete la ce? Daca este ceva ce poate fi facut online, mai bine fa asa. Daca nu, tot online trebuie sa găsești un program de lucru.

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Numai daca nu cumva era o glumă pe care nu am inteles-o eu happy