| DANuUTZz a întrebat:

Cat ar costa un calculator (cu monitor,mouse, tastatura mai ieftine etc)si pe care sa mearga fifa 2012 destul de bine...Nu am nevoie pentru a juca fifa dar ziceam si eu asa sa aveti o idee.
sa aiba 1 gb ram. Multumesc!
Dau vot+funda!

Răspuns Câştigător
| Geniuss a răspuns:

La mana a 2 adica secon-hand cam 5-6 milioane maxim nou cam 15-16 miloane baftaa

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Un calculator care sa aiba cerintele indicate de tine ar costa in jur de 1500 de lei.

| Ghinea_Alin_1998 a răspuns:

Depinde ..Gasesti pe tocmai.ro multe oferte foarte bune.am vazut unul la 500ron din Proahova parca. funda?

| AlexandruAndrada a răspuns:

Cam 14 milioane, cu tot ce-ti trebuie big grin