| Ammizzu a întrebat:

Cat cost un fotograf de nunta? Sau daca ati avunt nunta cu cat l-ati platit?

1 răspuns:
| BoYkAn a răspuns:

Suna-l sau mai bine va intalniti si stabilesti cu el ce pret ca e in functie de ce vrei sa faca, de exp spui asa : ma imi faci un film de cum ies din casa pana la biserica sau la starea civila (unde vrei tu ) si acolo mai faci si cateva poze nust ce. cat imi iei? si el iti spune 5 mil si tu spui uite vrei 4 jumate? si tot asa...nust te intelegi cu el la pret, ti-am zis nu e un pret fix, pretul e in functie de ce vrei sa iti faca si atentie ca pretul tine si de calitatea imaginii adica HD, FHD, QFHD depinde ce aparatura are si mai depinde de nr de dvd-uri pe care vrei sa ti le scoata...asta daca mergi la un cameraman independent. daca te duci la firma speciala pentru asa ceva asteapta-te la preturi mai mari