| Meli34 a întrebat:

Cat costa sa scot o poza de pe stik, dar sa fie A4? Poza este colora.

Răspuns Câştigător
| qrage a răspuns:

Daca te duci la un Copy shop si printezi pe hartie normala de "xerox"- nu e mai mult de 1, 5-2 Ron; daca mergi la Studio foto si tiparesti pe hartie foto A4 e cam 4-6 Ron dar calitatea e maxima asa.

2 răspunsuri:
| Meli34 explică:

In Suceava..asa putin? Eu nu vreau sa o scot pe o foaie A4, vreau sa o scot fotografie in format A4, fotografie care se pune in album...

| Cosmotel a răspuns:

Depinde de oras. In iasi la Pim costa sub 1 leu.