| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a întrebat:

Cat costa sfestania casei? cat se da la preot si cat se da la dascal? o suma aproximativa sa imi fac o idee... mersi anticipat happy

3 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Depinde de preot.
Dar sfestania nu are un pret anume.Deobicei dai cat crezi... sau cel putin asa mi s-a spus.

| Nymphetamine a răspuns:

Ti-am spus depinde de preot, caci o femeie spunea ca a dat 50 de lei si preotul n-a fost prea multumit, iar alta a dat 200 ron fara masa, etc.Intreaba preotul care vrei sa-ti faca sfestania cam cat e bine.Sau intreaba mai multi preoti si mergi si tu la ala la care e mai convenabil.laughing

| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe explică:

Dar cam cat? e o diferenta intre 50 bani si 500 lei laughing deci cam cat?