| AlexaAllyson a întrebat:

Cat costa un bilet cu trenul de la Bucuresti/Alexandria la Mamaia.
Dati-mi un pret pentru 2adulti si pentru 1 copil

Răspuns Câştigător
| sweetys a răspuns:

Ta-as sfatui sa cauti alta alternativa adica un autobuz, autocar etc. cu trenul o sa ajung in era urmatoare si mort de cald, plin de nervi se dezgustat de conditii. biletul din cata am inteles e in jur de 60 lei persoana iar la copil face reducere daca are dovada ca este elev sau student. cu mijloacele de transport mentionate mai sus tot atata te ajunge dar iesi mai castigat atat la timp de asteptare cat si la conditii