| claudiu35 a întrebat:

Cat ma costa sa dau copilul la o cresa de stat si daca stie cineva ce crese de stat sunt in bucuresti sectorul 5 sau 4

2 răspunsuri:
| nana a răspuns:

Buna claudiu35. Am trimis o adresa unde te poti informa la sigur si in legatura cu ceea ce doresti.
http://info-gradinite.ro/? p=139
Succes si sa fiti fericiti. Pup
nana

| AdelinaC a răspuns:

Este o cresa aproape de policlinica Sperante(dar nu stiu daca e sectorul 5).
Sfatul meu ar fi sa nu iti dai copilul la cresa pentru ca nimeni nu poate sa aiba grija de copilul tau mai bine ca tine, dar faci cum vrei.